FAQ LinksDog

Jaké odkazy LinksDog kontroluje?

LinksDog stahuje html kod stránek a hledá html odkazy formátu <a href=“url..”>Text</a>. Zaznamenává i pořadí odkazu na stránce. Nenajde Javascriptové odkazy, jako různé výměnné systémy, reklamní odkazy nebo bannery. Neprohledává ani obsah iframů.

Jak často odkazy kontroluje?

Jednou denně.

Jak se dozvím, že odkaz nefunguje?

Pokud dojde ke změně odkazu, dostanete okamžitě e-mail. V profilu je možné nastavit zasílání e-mailů reagujících na různé situace.

Jaké informace LinksDog zjišťuje o odkazující stránce.

LinksDog zjišťuje běžně dostupné SEO informace. Počet externích a interních odkazů, Poměr text/html, Google PageRank, MOZrank, Alexa rank, Seznam Srank, Google links, Alexa links, MOZ links, MOZ page authority, počet Facebook zmínek, Twitter zmínky, Google+ zmínky, hlavní klíčová slova na stránce a vypočítává vlastní DogRank. Tyto hlavní ukazatele se zobrazují u přehledu odkazujících stránek. Můžete si tak udělat dobrý přehled o odkazujících stránkách.

Co je to DogRank ?

DogRank je vlastní rank. (Ano, vím, že jich je již hodně). Je to číslo od 0 do 100. Pomáhá seřadit odlišit stránky, které mají stejné GRP a Srank.

Je hlídání odkazů na LinksDog placené?

Do 400 odkazů je hlídání zdarma.

Jak probíhá výměna odkazů ?

Podle oboru nebo podle klíčových slov si na LinksDog najdete stránky, kde je možné výměnný odkaz umístit a sami nabídnete svou stránku. Pokud protistrana výměnu odsouhlasí je výměna dohodnuta. Umístění odkazu musíte provést sami manuálně. Chceme přirozené html odkazy. Nepoužíváme žádné automatické nasazování odkazů pomocí scriptů. LinksDog bude tuto výměnu automaticky hlídat a upozorní oba partnery na případné porušení.

Prodej placené reklamy a odkazů

Mohu na LinksDog prodávat placené reklamní odkazy ?

Ano, stačí se zaregistrovat, vložit URL stránek s možností umístit placený odkaz.

Mohu prodávat odkazy na soukromých malých stránkách.

Ano. Úspěšnost prodeje pak záleží na tom, zda vaše stránka zaujme klienta.

Za jakou cenu mohu odkazy nabízet?

To je zcela na Vás.

Jak dostanu zaplaceno?

Platby se Vám budou střádat v peněžence na LinksDog. Výplatu Vám pak na vyžádání pošleme na účet v minimální výši 1000,-Kč.

Může prodej odkazů na mé stránce snížit její PR kvůli penalizaci?

Google se snaží penalizovat stránky s velkou mírou okatých placených odkazů. Na české (v jeho očích bezvýznamné) stránky se prakticky nezaměřuje. Pokud budete umisťovat placené odkazy s mírou a tak, aby vypadaly a působily přirozeně, nebude si vás Google všímat.

Jaký typ odkazů můžu prodávat?

V systému LinksDog je možné nabízet umístění odkazů na existujících stránkách a také na stránkách, které pro klienta teprve vytvoříte.
Je možné nabízet odkazy:

Nákup placených reklamy

Jak nákup funguje?

Podle oboru nebo podle klíčových slov si na LinksDog najdete stránky, které umístění placeného reklamního odkazu nabízejí. U každé vidíte důležité SEO informace. Pokud se vám stránka i nabízená cena líbí, zadáte text odkazu a kupujete. Protistrana umístí odkaz a LinksDog bude tento odkaz automaticky hlídat a upozorní oba partnery na případné porušení.

Jak zaplatím?

Nabijete si peněženku na LinksDog minimální částkou 3000,-Kč pomocí GoPay platební metody. Realizované nákupy se pak z peněženky odečítají.

Co když prodejce odkaz neumístí ?

Prodejci dáváme 10 dní na umístění odkazu. Pokud odkaz neumístí, vracíme vám celou částku zpět do peněženky a prodejci je sníženo hodnocení spolehlivosti.

Co když prodejce odkaz odstraní dříve, než bylo dohodnuto?

Dojde k arbitráži, kdy my situaci vyřešíme s prodejcem. Výsledkem může být opětovné nasazení odkazu nebo vrácení adekvátní částky do peněženky.

Jaké odkazy mám kupovat?

Kupujte odkazy, které vypadají přirozeně. Cílem je vždy zvýšení návštěvnosti. Buď přímé přicházející z umístěného odkazu nebo nepřímé zvýšením zmínek o vašem webu a zvýšením ranků u vyhledávačů.

Může být má stránka penalizovaná díky nákupu placených odkazů.

Ne. Firmy by takových penalizací využívaly k oslabení konkurence.Kontakt: Michal Šviga
email: michal@sviga.cz